İzmir Tente Sistemleri

Bergama Mafsallı Tente

Bergama Mafsallı Tente

Otomatik olan sistemde tenteye ek olarak bir mekanizma ve motor gerekecektir. İşte bu özellikler fiyatı arttıracaktır. Bergama mafsallı tente de kullanılan iskelet, aksam, motor gibi gereçler tüm tente boyutlarında söz konusudur. Maliyeti belirleyen asıl etken budur. İki ya da üç metrekarelik yer için tente istemeniz fiyatı minimum seviyede etkilemektedir. Bu yüzden kararınızı verirken öncelikle ihtiyaçlarınızı gözetmelisiniz.

Otomatik mafsallı tentelerde güneş, rüzgar ya da motor gücü kullanılarak tente kapatılıp açılmaktadır. Bu tente çok daha kullanışlı ve pratiktir. Ayrıca enerji kaynağının alternatiflerinin olması da size maliyet avantajı olarak dönecektir.

Mafsallı tente kumaş seçenekleri oldukça fazladır. Böylece dekorasyon için uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Kullanılan kumaşlar yaz ve kış iklim şartlarına uyumludur Böylece dört mevsim tente kullanım imkanı sunar. Alüminyum döküm parçalara sahip olması sayesinde de uzun ömürlüdür.

185 cm.’den başlayarak 350 cm’lik alana kadar kolaylıkla uygulanabilir ve kullanımı da pratiktir. Ancak görüldüğü gibi her alana uygulanması mümkün değildir. Bu yüzden doğru seçim yapmak için alan özelliklerini mutlaka bilmek gerekir.

İşletmenizin girişi için ya da balkon ya da bahçenize tente yaptıracaksanız mafsallı tente fiyatları sayesinde uygun bir seçenektir. Birkaç küçük değişiklik yaparak yaz ve kış kullanmaya uygundur. Eklemli yapısı nedeniyle çok büyük alanlarda kullanmaya uygun değildir. Ancak daha dar kapsamlı alanlarda size iyi hizmet edecektir.