İzmir Tente Sistemleri

Bornova Körüklü Tente

Bornova Körüklü Tente

İşletme girişleri dışında balkon ve pencere bölümlerinde de körüklü modeller kullanılmaktadır. Oval körüklü tente modelleri ve kare körüklü tente modelleri, en çok tercih edilen modellerdir. Tek hamle ile açılan ve kapanan körüklü tente modelleri, güneş, yağmur ve benzeri dış etkenlere karşı özel olarak tasarlanmış kumaşlarla ve brandalarla imal edilmektedir. İçerisindeki metal kısım, paslanmaz metalden imal edilmiştir. Özellikle güneş ışınlarını engelleme konusunda, körüklü tenteler en çok tercih edilen ürünlerdir. Uç kısımlarına eklenen parça ile güneş ışınlarından maksimum koruma sağlanmaktadır. Firma ismini, branda rengine en uygun olacak şekilde yazdırdığınız zaman, bir tabeladan çok daha büyük etkiye sahip olmaktadır.

Estetik, zarif ve göz alıcı körüklü tente modelleri, işletmelerin prestijini artırmaktadır. Pencere üstüne en çok tercih edilen körüklü tente modeli, yuvarlak olan modellerdir. Binanın rengine uygun desenlerin seçilmesi, estetiği artırmaktadır. Balkon ve pencerelere uygun tente modelleri, binanın renk ve tasarımına göre tercih edilmelidir. Oval balkonlar için oval körüklü tente, kare balkonlar için kare körüklü tente çeşitleri daha uygundur. Özel iskelet yapısının kapanır açılır olması nedeniyle, istendiği zaman güneş alınabilir.

Güneş ışınlarını ve yağmuru her yönden engelleyen yapısıyla, körüklü tente modelleri, aradığınız mükemmel estetiği sağlamaktadır. Renk ve desen bakımından çok zengin olan ürün, kumaş kalitesine göre çok daha uzun ömürlü olabilir. Yağmuru ve güneşi engellemek için, kullanılan birçok malzemeye göre, bornova körüklü tente çeşitleri, çok daha dayanıklıdır. Sert rüzgâr ve fırtınaya karşı tente çeşitlerinin dayanıklı olması, işletmelerin tercih sebeplerinden biridir. Özellikle yağmur ve fırtınada, dayanıklı körüklü tenteler oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Kapalı kasa olmayan araçlar içinde körüklü tente çalışmaları yapılmaktadır.