İzmir Tente Sistemleri

Çeşme Kış Bahçesi

Artık hayalleriniz gerçeğe dönüştürebileceğiniz söylesek bize inanır mısınız bilmem ama bu isteğiniz artık gerçek oluyor. Firmamıza İzmir Çeşme için kış bahçesi için tente çeşitlerimizden yaptırarak kışın tadını çıkartabilirsiniz. Yılın sadece 2, 3 ayını değil yıl boyunca  bahçenizde keyifli zamanlar geçireceksiniz.

Kışın tadını çıkarmak için tasarladığımız bu sistem dikey olacak şekilde  hareket edebilen ve istenildiği takdirde motorlu yada motorsuz kullanılabilmeye uygun olarak tasarlanmıştır. İzmir tente sistemleri sayesinde Çeşme‘de rüzgarı keserek bahçe de keyif yapma zamanlarınız böylece artacaktır.

İzmir Tente Sistemleri, çeşitlerimiz açılır kapanır olma özelliği sayesinde güneşli havalar açarak temiz havanın içeriye girmesini sağlayabilirsiniz. İsterseniz fermuarlı olarak da tente modellerimiz vardır.

Temizliği ve bakımı çok basit  olan ithal akrilik kumaştan imal edilen tentemiz uzun ömürlü ve sıkça tercih edilen ekonomik bir tercihtir. Kış bahçenizi sadece zemine kurulmayarak teras katlarda da kurulum yapılabilmektedir.

Kış bahçesi modelleri ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan İzmir Tente Sistemlerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.