Klasik Tente

Klasik Tente

Ekonomik ve dayanıklı tente sistemi!

Tente sistemleri içerisinde en ekonomik model olan standart izmir tente, zengin renk seçeneklerine sahip hem de oldukça popüler olan bir modelimizdir. Metal aksamlar paslanmaz (elektrostatik boya ile kaplanmış) alüminyum aksamlara sahiptir.

Tekli ya da çoklu olabilme opsiyonlarına sahip olan sistemimiz, uzaktan kumanda ile isteğe bağlı olarak kontrol edilebilmektedir. Uzaktan kumanda ile 1-1.5 metre mesafeden kontrol edebilirsiniz.

Akrilik kumaşımız ithal olup bakımı  ve temizliği kolay ve uzun ömürlüdür. Bu gölgelendirme sistemimizi sıkça tercih edilen ekonomik seçeneklerimizden biridir.

Klasik Tente Modelleri

Kasetli Tente Mekanizma

İzmir Klasik Tente

Diğer adıyla mafsallı tente olarak bilenen tente çeşidimiz en çok satan ürünlerimizden birisidir. Kullanımı çok rahat ve isteğe göre motor takılıp keyif yapılabilir. Alüminyum iskelet sayesinde uzun yıllar kullanışlıdır. İzmir tente olarak İzmir‘i güneşten koruyoruz.

Klasik Tente Fiyatları

Klasik tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda klasik tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Klasik tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Hemen Bizi Arayın!
ref 2
Otomatik tente için İzmir Tente sistemlerini aradık ürün hakkındaki detaylı bilgiyi alıp güvenimizi aldılar işi yaptırdık. Şimdi o güveni boşa çıkarmadıklarını ispatladılar. Kafe işletmecisi olarak üründen çok memnunum emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Kerim Tuncay

İşletme Sahibi, İzmir
ref 1
Balçova'da teras katıma pergola yaptırmak için izmir tente sistemlerini aradım. Anlaşmaya vardım gelip ürünü taktılar Ercan bey ve ekibine tşk ederim.

Aslı Aslaner

İzmir
ref 3
Merhabalar ben işletme sahibiyim yeni restoranıma pergola yaptırmak için İzmir Tente'yi aradım. Gelip ürün hakkında gereken bilgiyi verdiler iş anlaşmasına vardıktan sonra verdikleri tarihte montajı yaptılar. İzmir tente ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Cahit Ateş

İzmir
ref 4
İzmir Tente Sistemleri tarafından uygulanmış olan projeler gerçekten teknolojik çözümlere sahip. Ürün yelpazesinde yağmur – rüzgar ve güneşte kendi kendine açılıp kapanabilen çok akıllı sistemleri barındırıyorlar. Aynı zamanda bütün ürünleri telefon ve tabletlerden de kontrol etmek gerçekten harika!

Akın Yaman

Firma Sahibi