Şeffaf Store (Kış Bahçesi)

Şeffaf Store

Yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmeyin!

İzmir Tente Sistemleri hizmet verdiği store sistemleri sahasında kış bahçesi, dikey store ve şeffaf store sistemlerinin montaj işlemlerini üstlenmektedir.

Store sistemleri arasında yer alan şeffaf store sistemleri kafe, restaurant vb. açık alanlarda özellikle tercih ediliyor. Yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından tüm insanları koruyan bir sistemdir.

İster motorlu olsun isterse de motorsuz bir düzenekle çalışsın İzmir Tente Sistemleri uzman çalışanları ile uygulamanın kurulacağı zemin ve mekan farketmeksizin tüm montaj işlemlerini sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturabilmektedir.

Şeffaf Store Modelleri

İzmir Şeffaf Stor

Çanakkale ve Eskişehir çevresinde yoğun rağbet gören şeffaf store uygulamasında tercih edilen şeffaf brandalar sayesinde içerisinde bulunulan mekandan dışarısı rahatlıkla görülebilmekte böylelikle korunaklı bir ortamda manzaranın keyfi sürülmektedir.

Bir anlamda dış mekan uygulaması olarak kabul gören şeffaf stor sistemleri uygulaması kolay temizlenebilir yapısı ve estetik görünümü ile insanların sıklıkla tercih ettiği kullanışlı bir sistemdir.

İzmir Tente Sistemleri ile başta Çanakkale ve Eskişehir olmak üzere çevre illerde İzmir ve Ege Bölgesi’nde ve tüm Türkiye’de montaj uygulaması gerçekleştirilen şeffaf store sistemleri dayanıklı ve hafif yapısı sayesinde insanlara sorun teşkil etmeden kullanılabilmektedir.

Kış Bahçesi

İzmir Tente, cephe sistemleri sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini montaj hizmeti ile pekiştirerek birikimini sahaya taşımış öncü kimliğini pekiştirmiştir.

İzmir Tente montaj işlemlerini üstlendiği store sistemlerinin yanı sıra pergola sistemleri ve cam balkon sistemlerinde de başarı ile hizmet vermektedir.

Store sistemleri kapsamında kış bahçesi, dikey store ve şeffaf store hizmeti verirken pergola sistemleri içerisinde raylı otomatik pergola ve oval pergola montaj işlerini üstlenmektedir.

Cam balkon sistemleri sektöründe ise beşli sistem dikey çalışır cam balkon, yatay çalışır cam balkon, 5’li cam sürme ve store perde kepenk tarzında ürünlerinin montajını gerçekleştirmektedir.

Soğuktan korunmak için tasarladığımız bu ürün, fermuar sayesinde toplanıp kullanılabilir. Cam görünümüyle İzmir‘de tente olarak uygun fiyat garantili çalışmasıyla tasarımlarını her zaman yükseltmiştir. Ayrıca renk seçenekleriyle mekanlarınızı ayrı bir hava katmaktadır. İzmir Tente Sistemleri başarılarıyla siz müşterilerimize değer katmakta.

Şeffaf Stor Avantajları

Özellikle gün içerisinde bahçe şartlarında ya da mekanın dışında ki bir alanda Doğan Tente tarafından başarıyla uygulanan şeffaf stor sistemleri gün ışığının tamamını alan özel yapısı sayesinde oldukça rağbet görmektedir.

Hafifliği ve sağlamlığının yanı sıra kolay açılıp kapanabilme özelliklerini de bünyesinde barındıran şeffaf stor uygulamalarında İzmir Tente Sistemleri’nin müşterilerine sağladığı uygun ödeme kolaylıkları montaj faaliyetlerinin oldukça revaç görmesine neden olmaktadır.

Şeffaf Store Fiyatları

Şeffaf store fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda şeffaf store’da kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Şeffaf store fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Hemen Bizi Arayın!
ref 2
Otomatik tente için İzmir Tente sistemlerini aradık ürün hakkındaki detaylı bilgiyi alıp güvenimizi aldılar işi yaptırdık. Şimdi o güveni boşa çıkarmadıklarını ispatladılar. Kafe işletmecisi olarak üründen çok memnunum emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Kerim Tuncay

İşletme Sahibi, İzmir
ref 1
Balçova'da teras katıma pergola yaptırmak için izmir tente sistemlerini aradım. Anlaşmaya vardım gelip ürünü taktılar Ercan bey ve ekibine tşk ederim.

Aslı Aslaner

İzmir
ref 3
Merhabalar ben işletme sahibiyim yeni restoranıma pergola yaptırmak için İzmir Tente'yi aradım. Gelip ürün hakkında gereken bilgiyi verdiler iş anlaşmasına vardıktan sonra verdikleri tarihte montajı yaptılar. İzmir tente ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Cahit Ateş

İzmir
ref 4
İzmir Tente Sistemleri tarafından uygulanmış olan projeler gerçekten teknolojik çözümlere sahip. Ürün yelpazesinde yağmur – rüzgar ve güneşte kendi kendine açılıp kapanabilen çok akıllı sistemleri barındırıyorlar. Aynı zamanda bütün ürünleri telefon ve tabletlerden de kontrol etmek gerçekten harika!

Akın Yaman

Firma Sahibi