Wintend

Wintend

Yenilikçi ve modern wintend çeşitleri

Hava şartlarına uygun olarak camlarınızı öncelikli olarak mekanlarınıza korumayı sağlayan sistemdir camlarınızın dostu olmakla beraber estetik duruşuyla ev, kafe ve diğer mekanlarda tercih edilebilir. Açılır kapanır özellik kolay katlanabilme temizlenebilmesini sağlar. Solmayan kolay yıpranmayan kumaş gibi birçok teknoloji içinde bulunduran tente sistemlerimiz diğer sistemlerle beraber de kullanılabilir.

Karanlık Yerine Gölge

Pencere tipi tente, alışılagelmiş tentelerin dışında bir modeldir ve geniş uygulama alanı vardır. Pencerelerde gölge yada estetik katma amaçlı kullanılırken, mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir.

Bu modelin kaset sistemi, kumaş ve mekanizmayı olumsuz doğa şartlarına karşı korur. Dış cephelerin görünümü ile bütünleşerek mekanlara modern bir görüntü katar.

Tentenin eğimi 0 ile 180 derece arasında ayarlanabildiği için bulunulan ortama istenildiği miktarda güneş ışığı girmesi sağlanabilir.

İzmir tente sistemleri olarak teknolojiyi kaliteli olarak tentelerimize ekleyip size kolaylık sunmaya devam edeceğiz.

Wintend Modelleri

İzmir Win Tente

Kolay kullanım sağlamaktadır. Kolayca açıp kapatabilme, elektrostatik toz boyalı dayanıklı alüminyum profileri ve Sattler marka ithal su geçirmez kumaşları ile win tente siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak modern görünümlü son derece şık bir üründür. Konsept mağaza ve iş yerilerin de son zamanlarda oldukça popüler bir üründür. Aynı zamanda pencere tentesi  ve balkon tentesi olarak kullanılmaktadır.

İzmir Tenteci Wintend

Yağmurlu havalarda kimse camlarının ıslanmasını kirlenmesini istemez. Wintend şemsiye modelleri yağmurlarda camlarınızın dostu olurken zarif görünümüyle ev, iş yeri ve diğer mekanlarda kullanışlı bir şekilde tercih edilmektedir.

Win Tente Avantajları

Açılır kapanır özelliği, kolay katlanabilme, yağmura karşı ekstra dayanıklılık, gibi özellikler bulunurken diğer şemsiye modellerinde teknolojinin içinde olduğu farklı sistemler ile çalışan modeller mevcut.

Bu modellerimizden birini seçerek hem modern bir görünüm sağlayıp hem de evinizi yada mekanınızın camlarını yağmura ve çamura karşı koruyabilirsiniz. Son teknolojik sistemler ile üretilmiş dayanıklı wintend şemsiye modellerimiz arasında beğenerek kullanacağınız onlarca model mevcut.

Bu modeller arasında dilediğiniz modeli seçerek inceleyebilirsiniz.

Wintend Fiyatları

Wintend tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda wintend tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Wintend tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Hemen Bizi Arayın!
ref 2
Otomatik tente için İzmir Tente sistemlerini aradık ürün hakkındaki detaylı bilgiyi alıp güvenimizi aldılar işi yaptırdık. Şimdi o güveni boşa çıkarmadıklarını ispatladılar. Kafe işletmecisi olarak üründen çok memnunum emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Kerim Tuncay

İşletme Sahibi, İzmir
ref 1
Balçova'da teras katıma pergola yaptırmak için izmir tente sistemlerini aradım. Anlaşmaya vardım gelip ürünü taktılar Ercan bey ve ekibine tşk ederim.

Aslı Aslaner

İzmir
ref 3
Merhabalar ben işletme sahibiyim yeni restoranıma pergola yaptırmak için İzmir Tente'yi aradım. Gelip ürün hakkında gereken bilgiyi verdiler iş anlaşmasına vardıktan sonra verdikleri tarihte montajı yaptılar. İzmir tente ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Cahit Ateş

İzmir
ref 4
İzmir Tente Sistemleri tarafından uygulanmış olan projeler gerçekten teknolojik çözümlere sahip. Ürün yelpazesinde yağmur – rüzgar ve güneşte kendi kendine açılıp kapanabilen çok akıllı sistemleri barındırıyorlar. Aynı zamanda bütün ürünleri telefon ve tabletlerden de kontrol etmek gerçekten harika!

Akın Yaman

Firma Sahibi