Yarasa Tente

Yarasa Tente

Yarasa tente, ismi itibariyle yarasa kanatlarına benzeyen dekoratif bir tente modelidir. yarasa tente, mekanlara kattığı şıklık ile ünlüdür ve en çok talep edilen branda modelidir. Halk arasında asma germe tente olarak da geçen bu tente sistemi, isteğe uygun branda kumaşları kullanıldığı gibi, renk, desen, baskı gibi uygulamalar yarasa tentede mümkündür. yarasa tente, kare, üçgen ve kubbe şeklinde oluşturulabilir. Yarasa tenteler, yağmur, kar, ve rüzgar yükleri düşünülerek tasarlanır ve her türlü hava şartlarında dayanıklılık gösterir.

Güneş ışınlarını kesmek ve mekana gölge katmak amacıyla tasarlanmıştır, ve bu alanda en etkili olan tente modelidir. Yarasa branda modelinde yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerine göre çiçek tente sizlere en iyi ürünlerini sunuyor.

Yarasa tente, tasarlanırken kullanılacak malzemeler özenle seçilmektedir ve dayanıklılık konusunda en ideal malzemeler kullanılmaya özen gösterilmektedir. Çelik halat, liftin, civata, mapa, klemens, somun gibi yarasa tente’de kullanılacak malzemelerin paslanmaz çelik olarak seçilmesi, izmir tente ‘nin uzun ömürlü olmasında büyük etkisi vardır ve bu sebeple kaliteli malzemelerin seçilmesinde özen gösterilmektedir.

Branda Sisteminde Kullanılan Kumaşlar:

Yarasa Tente; atkısı ve çözgüsü çapraz dokuma şeklinde dokunur. Bu dokuma şekline panama denir. Kumaş ismini bu dokuma şeklinden almıştır. Panama kumaş kırılma ve yırtılma yapmaz, uhv niteliği bulunur. Metre kare gram ağırlığı yaklaşık 900 gram – 1100 gram uygulama yapılacak alana göre seçilerek projelendirir.

Çelik Aksam:

Minimum seviyede çelik aksamlar kullanılarak imal edilen bu sistemlerin uygulama yapılacak mekanın köşe kısımlarına, direkler monte edilerek veya betona çelik flanş plakalar monte edilerek imalatı yapılmaktadır.

Kullanım Alanları:

Stadyumlar, spor yapıları, gösteri salonları, kafeterya, restaurant, bahçe, veranda ve bunun gibi çok geniş uygulama alanına sahiptirler. Mekanlar da giriş bölümü olarak da kullanılabilir.

Yarasa tente, görsel olarak geleneksel yapılardan çok daha ayrıcalıklı bir etki yaratması ile tercih edilirler. İzmir tente sistemi istenildiğinde sökülüp takılarak sezonluk kullanıma olanak vermeleri ve uygulama sürelerinin kısalığı ile gölgelik amaçlı yapılır.

Hemen Bizi Arayın!
İzmir Tente Yarasa Tente

Yarasa tente sistemleri, doğanın gücünden ilham alarak üretilir. Yarasa kanatlarına aynı yapısıyla şık bir manzara sunar!

Yarasa tenteler, fonksiyonel ve estetik görüntüsü ve pratikliği sebebi ile tercih edilen bir modeldir. Şık ve gösterişli bir alan oluşturur. Farklı renk tercihlerinde çok çeşitli şekillerde uygulanabilir. Uygulandığı alana kesinlikle fark katan bir tente modelidir.

Dilediğiniz kumaşa hayal ettiğiniz şekil verilerek mekanınıza estetik bir görünüm kazandırmanın yanında sizleri güneş ışınlarına karşı korur.

Yarasa tente sisteminde montaj aparatları uygulanacak olan sisteme ve montaj şekline göre özel olarak imal edilmektedir.

Otomatik tente için İzmir Tente sistemlerini aradık ürün hakkındaki detaylı bilgiyi alıp güvenimizi aldılar işi yaptırdık. Şimdi o güveni boşa çıkarmadıklarını ispatladılar. Kafe işletmecisi olarak üründen çok memnunum emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Kerim Tuncay

İşletme Sahibi, İzmir
Balçova'da teras katıma pergola yaptırmak için izmir tente sistemlerini aradım. Anlaşmaya vardım gelip ürünü taktılar Ercan bey ve ekibine tşk ederim.

Aslı Aslaner

İzmir
Merhabalar ben işletme sahibiyim yeni restoranıma pergola yaptırmak için İzmir Tente'yi aradım. Gelip ürün hakkında gereken bilgiyi verdiler iş anlaşmasına vardıktan sonra verdikleri tarihte montajı yaptılar. İzmir tente ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Cahit Ateş

İzmir
İzmir Tente Sistemleri tarafından uygulanmış olan projeler gerçekten teknolojik çözümlere sahip. Ürün yelpazesinde yağmur – rüzgar ve güneşte kendi kendine açılıp kapanabilen çok akıllı sistemleri barındırıyorlar. Aynı zamanda bütün ürünleri telefon ve tabletlerden de kontrol etmek gerçekten harika!

Akın Yaman

Firma Sahibi