İzmir Tente Sistemleri

İzmir Pergola Tente

izmir pergola tente

İzmir pergola tente, diğer adıyla katlamalı tente restoran, otel, kış bahçelerini daha geniş bir alanda kullanılmak için üretilmiş olup diğer tente çeşitlerinin içinde olumsuz hava şartlarına en dayanıklı olan tente sistemdir.

Otomatik raylı tente uygulandığı mekan ile bütünleşerek etkileyici bir hava yaratır. Pergola ürünlerimiz alüminyum profil yapıdan oluşmakta olup sistemde yer alan LED ışıklandırma uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahiptir. Kaliteli şık ve estetik görünümü sahip olan pergola sistemleri kolay kullanımı sayesinde tercih edilme nedenleri arasındadır.

Hava şartları ne olursa olsun uzun ömür özelliği ile paslanması çatlaması ve çalışmasında herhangi bir aksama meydana gelmez. Dış mekanlarda mimari görüntüye zarar vermez. Şık görünümü ile ortamlara ferahlık ve sıcak bir atmosfer kazandırır.

Yalnızca kafe ve restoran gibi alanlarda kullanılmasının yanında evinizin bahçesine de kurulum yapılarak arzu edilen şekilde ayarlanarak kapatılması istenilen alanda rahatça kullanılabilir. Katlanabilir raylı tente her mekana uyum sağlamakla beraber ayrı bir estetik katmaktadır.

Sistemin çalışması üstündeki tentenin belli bir hızla katlanarak geriye çekilmesi ile sağlanır. İstenilirse güneşi engelleyebilir ya da güneşten faydalanılabilir.

PVC su geçirmeme, alev yürütmeme özelliklerine sahip olan otomatik tentenin en büyük artılarından birisi ise sistem kurulduğunda etrafı kapatılmak istendiğinde ekstra profil gerektirmemesidir. Aynı zamanda tavan örtüsünün açılıp kapanması uzaktan kumanda kontrolü ile yapılabilmektedir. İstenildiği taktirde sisteme aydınlatma yapılarak daha hoş bir görünüm yaratılabilir.