İzmir Tente Sistemleri

İzmir Tente

İzmir Tente Sistemleri olarak İzmir başta olmak üzere Buca, Çeşme, Çiğli, Karşıyaka, Menemen, Seferihisar ve Urla‘da en büyük Tente, Pergola ve Branda firması olarak şirketimiz tarafından yapılan tüm tente projelerimizin tamir bakım ve servis hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır. Ürünlerimiz 1. Kalite ithal malzemeler kullanılarak üretilmekte ve yıllara meydan okuyan, dayanıklı ve sağlam ürünler ortaya koymaktayız.

Ürünlerimizde oluşan dış etmenler ve kullanıcı hatalarından kaynaklanan tüm deformasyonlar servis bakım ekimiz tarafından özenli bir şekilde tamir edilerek ilk günkü halini almaktadır. Tente, Pergola ve Branda ürünlerinde kullanılan kumaşlar 1. kalite akrilik kumaş boya ile boyanmakta ve renk pigmentlerinin korunması ve dayanıklılığını sağlamak amacıyla özel yöntemler ile üretilmektedir.

Otomatik ve Klasik Tente ve Pergola ürünlerinde mekanik aksam ve iskelette oluşan hasarlar için Türkiye’nin tüm illerinde yaygın servis ağımız ile hizmet vermekteyiz. Orijinal ve garantili yedek parça ve tamir işlemleri için müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.