İzmir Tente Sistemleri

İzmirde Otomatik Tente

izmirde otomatik tente

Günümüzde iç yada dış mekan farketmesizin bir ihtiyaç haline gelen tente sistemleri oldukça yaygınlaşmıştır. Kimi zaman ihtiyaç dışında estetik görünüm katmak mekanların göze çarpması içn de tercih edilmektedir. Dayanıklı iskelet sistemlerimiz akrilik ithal kumaşımız sayesinde tente sistemlerimiz uzun ömürlüdür.

Yeni Otomatik Tenteler

Tasarladığımız ürünlere bakacak olursak;
Otomatik pergola kafe ve restoranların dış mekanlarında evlerin bahçe ve teraslarında kullanılmaktadır. Her mevsim şartlarına uygundur. Raylı tente sistemleri ve hareketli iskeleti uzaktan kumanda ile açılıp kapandığı için sizlere pratik zaman kazandırır. Kasetli tente sistemleri estetik hatlara sahip olmasıyla birlikte uzun yıllar kullanılabilir. Tek dokunuşla hareket edebilmesi için opsiyonel sunulan kumandalı motor seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Yer kaplamaması ve kendi kendini temizlemesi size zamandan ve güçten tasarruf sağlar.

Şeffaf store bir diğer adıyla kış bahçesi olarak bilinen sistemimiz kafe bahçeleri yada ev tipi olarak kullanılmaktadır. Kış aylarında ısıtıcı veya radyan enerjiyle ortamın ısısını sabitleyerek şık mekânlarınızda kaliteli vakitler geçirmenizi sağlar. Sabitlenen veya taşınan tente modeli olan T-modül tente sistem çift taraflı açılmasıyla hem farklı bir görünüm katar hemde gölge sağlar. En ekonomik en sık tercih edilen klasik (standart) tentemiz geniş renk skalası, paslanmaz metal aksanları, manüel yada otomatik kullanımı avantajlarıdır.

Wintend ve karpuz tenteler görünüm olarak en estetik sistemlerdir. Mağaza kapı üstleri kafe, ev cam önleri gibi yerlerde daha sık tercih edilmektedir. İhtiyaç gidermekle beraber şık ve modern görünüm sağlar.
Sektörde markalaşmış öncü olan İzmir Tente Sistemleri rekabetçi fiyatlandırmanın yanı sıra en iyi tente sistemlerini en uygun fiyata sunmayı hedeflemektedir. Kendini yenileyen geliştiren teknolojiyi takip eden dinamik kadromuz ve genç beyin tasarımcılarımız tente sistemlerimizi sizlerin ihtiyaç ve görüşleriniz için hazırlamaktadır. Referanslarımıza bakarak yada müşteri hizmetlerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.