İzmir Tente Sistemleri

Konak Mafsallı Tente

Konak Mafsallı Tente

Mafsallı tente, özel kol sistemi sayesinde ileriye ve geriye hareket sistemi sağlanmış bir tente modelidir. Bu Kollar içinde çelik halat sistemi ve özel yay sistemi kullanılarak kolların ileriye doğru sert bir şekilde açılması sağlamaktadır.

Kollar ön tutucu adı verilen alüminyum sayesinde ön kısımda bulunmak da olan % 100 alüminyum ön korniş (ön profil) adı verilen parçaya vidalama yapılarak sabitlenmektedir. Arka kısımda bulunan kafes sistemi tente kolları ile arkada kısımda bulunan 40 x 400 kutu profil ,altlarında kullanılan, montaj ürünüdür. Düz ayak düz cephe olan alanların direkt olarak montajında kullanılmaktadır.

Montaj ayaklarımız tavan ve düz ayak olarak 2 bölümden oluşmaktadır, tavan ayak balkon altlarında kullanılan montaj ürünüdür. Düz ayak düz cephe olan alanların direk olarak montajında kullanılmaktadır. Konak mafsallı tente yapımı İzmir‘in her semtinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Klasik tente modelleri arasındaki en ekonomik ve sade görünüme sahip olanıdır. Duvara veya tavana monte edilerek tek tarafa doğru çevirme kolu yardımıyla açılabilen manuel bir sistemdir. Ekstra olarak çatı profili kulanıldığında kumaşın korunumunu sağlayarak sistemin dayanım ömrünü uzatabilirsiniz. Genellikle kafe ve restaurantların önünde, mağazalarda, evlerin teras ve balkonlarında sıklıkla tercih edilir. İsteğe göre değiştirilebilen eğim ayar fonksiyonu sayesinde mekanınızın güneş ışınlarının geliş açısına göre daha uzun süre gölgede kalmasını veya yağmurdan korunmasını sağlayabilirsiniz. Sistemin iskelet kısmı alüminyum ekstrüzyon profillerden üretildiğinden korozyona uğrama riski yoktur.