İzmir Tente Sistemleri

Oval Pergola

oval pergola

Oval pergola sistemleri açılır kapanır bir tente sistemi olup, her türlü hava şartlarından korumak üzere tasarlanmıştır. Eğimli versiyonlar, Beaufort ölçeğinde 8. dereceden rüzgarlara karşı dayanıklılığı garanti ederken, düz versiyonlar 6. derece dayanıklılığa sahiptir. Oval Pergola sistemlerinin  en önemli özelliği, görsel bütünlüğü tamamlayan yumuşak konturları ve sempatik tasarımı ile hayal gücünüzün dilediğini oluşturmasına olanak tanımasıdır. Ürün farklı açılardan görsel bütünlüğü sağlar. Görünümde dinamik ve estetik hatları olan bu tasarım, her türlü mekana kaliteli bir dokunuş ve uyumlu bir ilavedir. Oval Pergola özel Dickson Blackout kumaşından yapılmaktadır ve ratio-motor ile harekete geçirilir yada uzaktan kumanda edilebilir. Talep üzerine kontrol sadece 2 raylı düz yada 350 cm projeksiyona kadar yatırmalı versiyonlarda manuel olarak da yapılabilir. Oval Pergole sistemlerimiz müşterilerimizin tüm mimari kaygılar göz önüne alınarak dizayn edilip İzmir Tente Sistemleri güvencesiyle montajı yapılmaktadır. 11 metre açılıma kadar yapılabilen oval pergola modelimizdir. Raylara büküm uygulanmak kaydıyla oval hale gelmektedir. Sisteme ortalama olarak %15 eğim verilmesi gerekmektedir.

Oval Pergola Özellikleri

  • Konstrüksiyon Renkleri (Texture Boya): Beyaz, Kahverengi, Antrasit Gri, Krem, Siyah
  • Blackout Kumaş Renkleri: Gri, Beyaz, Krem
  • Oval Pergola sistemimiz yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı malzemelerden hazırlanmış olup, elektrostatik toz boyalı olarak imal edilmektedir.
  • Oval Pergola Sistemlerinde kullanılan kumaş 5 yıl garantili, alev yürümez, ısı, ışık geçirmez blackout kumaştır. Sistemde kumaş geriye katlanarak toplanmaktadır.
  • Zemin bağlantı profilleri 120x80mm. Ebadında alüminyum profil olup, sistem bağlantı elemanları paslanmaya dayanıklı materyallerden oluşturulmuştur.
  • Saatte 90 km/h hızla esen rüzgâra ve ortalama 30cm’lik kar kalınlığına karşı dayanıklıdır.
  • Oval Pergola Sistemlerimiz tüm ürünlerimizde olduğu gibi firmamız  garantisi altındadır.