Kasetli Tente

Kasetli Tente Sistemi

Kullanımı kolay, modern ve rahat!

Kasetli tente, sistemin en modern ve en gelişmiş ürünüdür. Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş tümüyle kaset içinde kalır. Kasetli tente yalnızca gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici dizaynıyla da cephelere estetik katar.

Kompakt bir dizayna sahip olmasının vermiş olduğu avantajla kumaşın ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından tam korur. Tente modelinde kumaş toplama kısmındaki PVC kaplı alüminyum koruma, tenteniz açık pozisyonda iken bile kumaşı dış etkenlerden korunmasını sağlar.

Bu modeldeki bir özellikte kaset üst kapağındaki temizlik fırçası sayesinde tente kumaş her kapanışta temizlenir.

Kasetli Tente Modelleri

Kasetli Tente Özellikleri

 • Korumalı Kaset Sistemi
 • Somfy Marka Tüp Motoru
 • Sattler Marka Avrupadan İthal Akrilik Kumaş
 • Pislikleri Engelleye Yarayan Süpürgelik
 • Ses Yalıtım Sistemi
 • Uzaktan Kumanda
 • Rüzgar Sensörü
 • Dayanıklı Alüminyum Profiller
 • 150 cm ile 350 cm Arası İleri Doğru Açılabilme
 • Metal Aksamlar Paslanmaz İnox Boya
 • Eğimi 45 Derece’ye Kadar Ayarlanabilir
 • Galvanizli Borular
 • Elektrostatik Toz Boyalı

Bu ürünümüzün diğer tentelerden farkı kaseti sayesinde toplanıp tek parça halinde görünür. Kumaşı kaset içinde topladığı için hiç bir şekilde kir tutmaz. Backer motor farkıyla otomatik olup kumanda ile yönetebilirsiniz. İzmir‘de kasetli tente denilince akla gelen ilk isim İzmir Tentedir.

Hedefimiz İzmir‘e yeni projeler yaratarak İzmir‘e katkıda bulunmak, disiplinli planlı çalışmalar yaparak yeni bir oluşum sağlamak. İzmir Tente Sistemleri olarak firmamız her zaman disiplin, mücadele ve zaferi hedef almıştır.

Kasetli Tente Avantajları

Bu sistem, diğer tente sistemlerine nazaran modern görünüm kazandırır. Tente fiyatları ise klasik modellerden biraz daha pahalıdır fakat kullanım kolaylığı ve bakım kolaylığı göz önüne alındığında daha avantajlıdır. Uygulanacağı mekanın ebatlarına göre ve zevkinize göre her renkte imal edilmektedir.

İzmir Kasetli Tente

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda kasetli tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Kasetli tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Hemen Bizi Arayın!
ref 2
Otomatik tente için İzmir Tente sistemlerini aradık ürün hakkındaki detaylı bilgiyi alıp güvenimizi aldılar işi yaptırdık. Şimdi o güveni boşa çıkarmadıklarını ispatladılar. Kafe işletmecisi olarak üründen çok memnunum emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Kerim Tuncay

İşletme Sahibi, İzmir
ref 1
Balçova'da teras katıma pergola yaptırmak için izmir tente sistemlerini aradım. Anlaşmaya vardım gelip ürünü taktılar Ercan bey ve ekibine tşk ederim.

Aslı Aslaner

İzmir
ref 3
Merhabalar ben işletme sahibiyim yeni restoranıma pergola yaptırmak için İzmir Tente'yi aradım. Gelip ürün hakkında gereken bilgiyi verdiler iş anlaşmasına vardıktan sonra verdikleri tarihte montajı yaptılar. İzmir tente ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Cahit Ateş

İzmir
ref 4
İzmir Tente Sistemleri tarafından uygulanmış olan projeler gerçekten teknolojik çözümlere sahip. Ürün yelpazesinde yağmur – rüzgar ve güneşte kendi kendine açılıp kapanabilen çok akıllı sistemleri barındırıyorlar. Aynı zamanda bütün ürünleri telefon ve tabletlerden de kontrol etmek gerçekten harika!

Akın Yaman

Firma Sahibi