Körüklü Tente

Körüklü Tente

Körüklü yapısı ile göze hitap eder!

Körüklü tente, istenilen özelliklerde mekanların dış görünümlerine farklı boyut ve ölçülerde uygulanabilen, güneşi 3 yönden kesebilen bir sistemdir.

Körüklü Tente Modelleri

Körüklü Tente Avantajları

Körüklü tente sistemi diğer gölgelendirme sistemlerine göre daha oval olduğu için estetik bir görünüme sahiptir.

Kumaşları ithal akrilik tipte kumaşlar olup, çok zengin desen ve renk sıkalasına sahiptir. Güneş ışığında bulunan UV ‘ye karşı koruma sağlamaktadır, güneş ışığının yakıcı ve yıpratıcı etkisini önler ve engeller ayrıca yağmur yağdığında ise insanlara koruma sağlar.

İzmir Körüklü Tente

Körüklü tenteler genellikle balkon, mağaza, pastahane ve kafe gibi mekanların kapı girişlerinin ya da vitrin – camlarının  üzerine monte edilmektedir. Görünümü oldukça şık ve nostaljiktir.

Bu dekoratif ve nostaljik görünümü yüzünden Fransız tentesi olarak da adlandırılır. Adeta insanları mekanlara mıknatıs gibi çekmektedir, çünkü insanlara kartpostallarda yada filmlerde gördükleri şirin mekanları ve güzel anıları canladırır. Körüklü tentelerin üzerine baskı ile dilediğiniz logo ve slogan basılabilir. Dükkanınızın havası bir anda değişir!

Güzel manzaranızı kapatmadan ne kadar açılabileceğinize karar verebilmeniz için tasarladığımız bu sistemde kullanım kolaylığı sağlayarak hayallerinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Körüklü tenteler, yıl boyunca güneşin yıpratıcı ve yakıcı etkisinden sevdiklerinizi ve hatıralar ile dolu olan mobilyalarınızı korur ve binanıza estetik değer katar.

Görünüş açısından göze hitap eden, ayrıca renk seçenekleriyle tasarım sağlayan bir ürünümüzdür. Kafe, ev, yazlık gibi yerlerinizde mükemmel bir görüntü sağlar, güneşten ve yağmurdan korur. Akrilik kumaş sayesinde kesinlikle solma yapmaz. İskelet aksamı bütünüyle alümiyumdur. İzmir tente  olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda körüklü tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Körüklü tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Hemen Bizi Arayın!
ref 2
Otomatik tente için İzmir Tente sistemlerini aradık ürün hakkındaki detaylı bilgiyi alıp güvenimizi aldılar işi yaptırdık. Şimdi o güveni boşa çıkarmadıklarını ispatladılar. Kafe işletmecisi olarak üründen çok memnunum emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Kerim Tuncay

İşletme Sahibi, İzmir
ref 1
Balçova'da teras katıma pergola yaptırmak için izmir tente sistemlerini aradım. Anlaşmaya vardım gelip ürünü taktılar Ercan bey ve ekibine tşk ederim.

Aslı Aslaner

İzmir
ref 3
Merhabalar ben işletme sahibiyim yeni restoranıma pergola yaptırmak için İzmir Tente'yi aradım. Gelip ürün hakkında gereken bilgiyi verdiler iş anlaşmasına vardıktan sonra verdikleri tarihte montajı yaptılar. İzmir tente ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Cahit Ateş

İzmir
ref 4
İzmir Tente Sistemleri tarafından uygulanmış olan projeler gerçekten teknolojik çözümlere sahip. Ürün yelpazesinde yağmur – rüzgar ve güneşte kendi kendine açılıp kapanabilen çok akıllı sistemleri barındırıyorlar. Aynı zamanda bütün ürünleri telefon ve tabletlerden de kontrol etmek gerçekten harika!

Akın Yaman

Firma Sahibi