T-Modül Tente

T Modül Tente

Her iki yöne açılabilen gelişmiş tente sistemi!

T-Modül Tente, iki yönlü açılabilen bu tentemiz ayaklı makara sistemi sayesinde hareketli olup istediğiniz yöne çevirebilme özelliğine sahiptir.

T-Modül Tente Modelleri

Çift Yönlü Tente

Çift yönlü tente, kendiden ayaklı T şeklinde olan tente sisteminin en büyük avantajlarından biride modüler yani hareketli olmasıdır. Sezonun şartlarına göre yeri değiştirilebilir, depoda saklanabilir ve hatta adres değişikliği durumlarda kolayca yeni mekana hiç bir profesyonel yardım almadan yeni yerine taşınabilir. Bu avantaj size hem maddi bakımdan hem de zaman kazandırma bakımından avantaj sağlar.

Çift yönlü açılır izmir tente kumaşları tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi ithal akrilik tipte kumaşlar olup, çok zengin desen ve renk sıkalasına sahiptir. İsteğe bağlı olarak, üzerine logo ve slogan basılabilir ve profilleri seçmiş olduğunuz renkte olabilir.

Çift Yönlü Tente Avantajları

  • İki yöne doğru 45 derecelik açı ile açılabilme özelliği.
  • İsteğinize göre yere sabit ayaklı olarak yada tekerlekli olarak üretilebilir.
  • Tekerleklerde çapraz fren sistemi sabitleme özelliği.
  • Opsiyonel olarak motorlu ve uzaktan kumanda açıp kapatabilme.
  • Tüm metal gövde konstrüksiyonlar elektrostatik fırın boyalıdır.
  • Çay bahçeleri, büfeler ve sahil işletmeleri gibi özellikle sezonluk olan işletmelerin kullanmasını tavsiye edilir.

İzmir T-Modül Tente

Özellikle mekan önlerinde daha fazla hizmet edebilmek adına, yazlık bahçelerinde keyifli kahvaltılarla, teras katınızda keyifli sohbetlerde çok kullanışlıdır.
Sistemimiz çift çelik gergi halatlarıyla kollarda sertliği sağlayarak, düzgün bir şekilde kumaşın toplanmasını sağlar. Bu sayede ürünümüzü daha uzun yıllar kullanmış olursunuz.
Sistemimizi sağ ve sol taraftan açabildiğimiz için güneşin girmesini çok rahatlıkla önlemektedir. İzmir Tente olarak İzmir‘e hizmet etmek için bütün ekibimizle çalışmaktayız.
Sistemimizde kullandığımız kumaş ithal olup akriliktir. Bakımı temizliği son derece kolaydır. Uzun ömürlü olan bu uygulamamız gölgelendirme sistemleri içinde sıklıkla tercih edilen en ekonomik çözümlerden biridir.

T-Modül Tente Fiyatları

T-modül fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda t-modül tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. T-modül tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Hemen Bizi Arayın!
ref 2
Otomatik tente için İzmir Tente sistemlerini aradık ürün hakkındaki detaylı bilgiyi alıp güvenimizi aldılar işi yaptırdık. Şimdi o güveni boşa çıkarmadıklarını ispatladılar. Kafe işletmecisi olarak üründen çok memnunum emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Kerim Tuncay

İşletme Sahibi, İzmir
ref 1
Balçova'da teras katıma pergola yaptırmak için izmir tente sistemlerini aradım. Anlaşmaya vardım gelip ürünü taktılar Ercan bey ve ekibine tşk ederim.

Aslı Aslaner

İzmir
ref 3
Merhabalar ben işletme sahibiyim yeni restoranıma pergola yaptırmak için İzmir Tente'yi aradım. Gelip ürün hakkında gereken bilgiyi verdiler iş anlaşmasına vardıktan sonra verdikleri tarihte montajı yaptılar. İzmir tente ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Cahit Ateş

İzmir
ref 4
İzmir Tente Sistemleri tarafından uygulanmış olan projeler gerçekten teknolojik çözümlere sahip. Ürün yelpazesinde yağmur – rüzgar ve güneşte kendi kendine açılıp kapanabilen çok akıllı sistemleri barındırıyorlar. Aynı zamanda bütün ürünleri telefon ve tabletlerden de kontrol etmek gerçekten harika!

Akın Yaman

Firma Sahibi