T-Modül Tente

T Modül Tente

Her iki yöne açılabilen gelişmiş tente sistemi!

İki yönlü açılabilen bu tentemiz ayaklı makara sistemi sayesinde hareketli olup istediğiniz yöne çevirebilme özelliğine sahiptir.

T-Modül Tente Modelleri

Özellikle mekan önlerinde daha fazla hizmet edebilmek adına, yazlık bahçelerinde keyifli kahvaltılarla, teras katınızda keyifli sohbetlerde çok kullanışlıdır.
Sistemimiz çift çelik gergi halatlarıyla kollarda sertliği sağlayarak, düzgün bir şekilde kumaşın toplanmasını sağlar. Bu sayede ürünümüzü daha uzun yıllar kullanmış olursunuz.
Sistemimizi sağ ve sol taraftan açabildiğimiz için güneşin girmesini çok rahatlıkla önlemektedir. İzmir Tente Sistemleri olarak İzmir‘e hizmet etmek için bütün ekibimizle çalışmaktayız.
Sistemimizde kullandığımız kumaş ithal olup akriliktir. Bakımı temizliği son derece kolaydır. Uzun ömürlü olan bu uygulamamız gölgelendirme sistemleri içinde sıklıkla tercih edilen en ekonomik çözümlerden biridir.

T-Modül Tente Fiyatları

T-modül tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda t-modül tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. T-modül tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Hemen Bizi Arayın!
Otomatik tente için İzmir Tente sistemlerini aradık ürün hakkındaki detaylı bilgiyi alıp güvenimizi aldılar işi yaptırdık. Şimdi o güveni boşa çıkarmadıklarını ispatladılar. Kafe işletmecisi olarak üründen çok memnunum emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Kerim Tuncay

İşletme Sahibi, İzmir
Balçova'da teras katıma pergola yaptırmak için izmir tente sistemlerini aradım. Anlaşmaya vardım gelip ürünü taktılar Ercan bey ve ekibine tşk ederim.

Aslı Aslaner

İzmir
Merhabalar ben işletme sahibiyim yeni restoranıma pergola yaptırmak için İzmir Tente'yi aradım. Gelip ürün hakkında gereken bilgiyi verdiler iş anlaşmasına vardıktan sonra verdikleri tarihte montajı yaptılar. İzmir tente ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Cahit Ateş

İzmir
İzmir Tente Sistemleri tarafından uygulanmış olan projeler gerçekten teknolojik çözümlere sahip. Ürün yelpazesinde yağmur – rüzgar ve güneşte kendi kendine açılıp kapanabilen çok akıllı sistemleri barındırıyorlar. Aynı zamanda bütün ürünleri telefon ve tabletlerden de kontrol etmek gerçekten harika!

Akın Yaman

Firma Sahibi