İzmir Tente Sistemleri

Bayındır Karpuz Tente

Bayındır Karpuz Tente

Körüklü yapısı ve yarım karpuza benzer şekli ile bu ismi almış olan karpuz tente, genellikle mekan girişindeki kapıların üzerinde yer alıyor ve görsel olarak çok daha şık bir duruş sergiler. Bayındır karpuz tente, mafsallı tente modellerine göre çok daha kullanışlıdır ve açılır kapanır sistem bakımından çok daha işlevsel olduğu da söylenebilir.

Karpuz tente, dışarıya doğru eğrilen yapısı ile birlikte kendine has bir duruş kazanmış ve adını da bu yapılanma sayesinde almıştır. Küçük boyutlarda çok tatlı bir duruş sergileyen bu tente modeli, genellikle küçük işletmelerde ya da müstakil evlerde tercih edilebiliyor. Çok fazla yer kaplamayan ve bakımı da çok kolay olan bu özel tente modeli ile birlikte sizler de hem yaz aylarında, hem de kış aylarında yaşam alanlarınızın ön kısmını koruma altına alabilirsiniz.

Bayındır Karpuz Tente Özellikleri

Renk ve model konusunda sizlere çok fazla alternatifler sunuluyor ve bu alternatifler sayesinde görsellik de bir adım öne çıkıyor diyebiliriz. Bakkal, market, kafe, restoran gibi adreslerde tercih edebileceğiniz ve mekanlarınızı dış etkenlerden de en iyi şekilde koruyacak olan bu tente modellerini de sitemizde bulabilirsiniz. Yaz ayları ile birlikte kış aylarında da kullanışlı yapısı ile çok fazla tercih edilen bu modelleri detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer sitemizden yardım alabilirsiniz.

Karpuz tente modelleri ile birlikte yine mekanlarınız için en ideal tente modelleri de galerimizde yerini almaya devam ediyor. Fiyatlar konusunda net bir bilgi veremiyoruz ancak ilgili sitelerden bu konu ile ilgili de daha detaylı bilgi alabilirsiniz.