İzmir Tente Sistemleri

Bayraklı T-Modül Tente

Bayraklı T-Modül Tente

İşlevsel yapısı ile birlikte daha kullanışlı bir tente olarak piyasada yerini alan bayraklı t-modül tente bazı modellerinde kumanda paneli de bulunmaktadır ve bu panel sayesinde açıp kapama işlemlerini de daha kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Kullanımı daha kolay hale getiren tente modelleri ile devam ediyoruz ve sınıfının en popüler modellerden bir tanesi olan çift yönlü tente ile ilk adımı atalım istiyoruz. Bakımı her daim çok daha kolay olan ve dönemlik olarak çift yönlü kullanımı tercih edebileceğiniz bu özel ürün sayesinde sizler de daha kullanışlı modellere sahip olabilirsiniz.

Genellikle üstü açık restoranlarda daha sık tercih edilen ve yaz aylarında açılırken, kış aylarında da üst kısmı kapatarak müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı olacak özel bir üründür. Uygun fiyatları sayesinde model olarak sektörde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor ve büyük işletmeler de daha kullanışlı olduğu için yine tercihlerini bu modellerden yana yapmayı uygun görüyor.