İzmir Tente Sistemleri

Yeni Tente Modeli: Zip Perde

yeni tente modeli zip perde

Zip perde ya da bilinen adıyla fermuarlı perde, bir dış cephe motorlu perde sistemidir. Zip perde ile güneşin etkisinden korunurken, delikli kumaş yapısı sayesinde görüş keyfinizi engellemez. Dış ortama dayanıklı özel kumaşlar, yandaki kanal içerisinde hareket eder ve bu sayede rüzgar ve yağış gibi zorlu ortam koşullarına direnç ve da yanıklılık gösterebilmektir.

Zip Perde ile Güneşten Korunun

Güneş ışınlarından etkilenmeden, mekanınızın tüm alanlarını kullanmanızda mükemmel konfor sağlar. Kumaşın delikli yapısı sayesinde güneşten korunurken temiz hava sirkülasyonu da sağlar.

Kumaş ve Tercih Çeşitliliği

Kumaş çeşitliliği olan perdeler sizlere tercih çeşitliliği de sunar. Zip Perde de bu perdelerden birisi olarak gayet geniş bir kumaş çeşitliliği ile üretildi. Bu özelliği sayesinde Zip Perde ile ortama farkı oranlarda ışık ve ısı geçirme imkanına sahipsiniz. Ortamın ışığı ve ısısı tamamen sizin elinizde olacak, sizin tercihleriniz ile şekillenecek. Ancak hangi kumaşı tercih ederseniz edin, perdenin birbirinden özel çeşitli donanımları sayesinde, perdeyi kullanırken her anlamda iyi sonuçlar alacaksınız. Perdelerimiz ortamın ışığını ve ısısını sizin müdahaleniz olmasa da gerekli seviyede tutmayı başarır.

Isı Kontrolü İle Tasarruf Hayatınızın Bir Parçası Olsun

Tasarrufu hayatınızın bir parçası haline getirmeye ne dersiniz? Zip Perde üretilirken, ısı kontrollü stor olarak üretildi. Isı kontrolü ile size danışmaksızın, her zaman tasarruf eden bu perdeler, tasarrufu hayatınızın bir parçası yapma konusunda oldukça iddialı… Bu perdeleri satın alıp kullanmaya başladıktan itibaren ortamlardaki ısı harcamalarınızın büyük düşüşler yaşayacağını göreceksiniz. Özellikle geniş mekanlarda bu tür perdelerin kullanılması durumunda elde edilen sonuçların son derece tatmin edici sonuçlar olduğunu vurgulamalıyız. Isı tasarrufu sağlamaya en mantıklı noktadan, perdelerinizden başlayın… Perde değişimi ile sağladığınız ısı tasarrufunun boyutunu görünce bu durum karşısında çok şaşıracaksınız.

Ömür Boyu Garanti

Aynı zamanda deforme olmayan stor perdelerden biri olan Zip Perde, deforme olmama konusunda ömür boyu garantilidir. Ömür boyu deforme olmayacak bu perdeleri uzun müddet boyunca, temel özellikleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu perdeler size uzun müddet boyunca sağlıklı bir kullanım sağlar. Zip Perde sadece deforme olmama konusunda değil, aynı zamanda, yırtılma ve ateş alma konusunda da aynı direnci gösterir. Bu perdeler hiçbir şekilde yırtılmaz ve ateş yürütmez. Dolayısıyla ortamdaki güvenliğin sağlanması bakımından da bu ürünler görev alır. Zip Perde kullandığınız ortamlarda saydığımız bu özellikler dolayısıyla güvenliğin sağlanması çok daha kolay olacaktır. Kullanacağınız perdede bu tür özelliklerin olmasını önemsiyorsanız, Zip Perde tasarlanırken, bütün bu detaylar sizin için düşünüldü.

Mükemmel Tasarımlar Ve Renkler

Tasarım harikası stor perdelere göz atıyorsanız, Zip Perde mutlaka dikkatinizi çekecektir. Zip Perde tasarlanırken yalnızca tasarım bakımından bir harikanın ortaya çıkması düşünülmedi. Aynı zamanda ortaya çıkartılan bu eşsiz tasarımın, kullanılan renklerle de bütünlük sağlaması istendi ve ortaya Zip Perde tasarımları çıkartıldı. Ortaya çıkan bu tasarımlar, her mevsim sizi konforlu kılacak bir yapıyı ve görsel anlamda eşsiz bir perdeyi doğuruyor. Bu perdeyi satın almanız ve kullanmaya başlamanız durumunda karşılaşacağınız yorumlar, ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı ortaya koymaya yetecek. Çünkü kullandığınız perdeyi gören herkes, bu perdelere hayran olacak ve bu hayranlık durumunu sizlerle paylaşacak.

Yeni Trend

Siz değerli müşterilerimizin karşısına yeni trend stor perde ile çıkmak ve bu perdenin Zip Perde olması bizi çok memnun ediyor. Avrupa’da bir fırtına gibi esen bu trendi Türkiye’ye taşımış olmaktan da ayrıca mutluyuz. Fakat bu taşıma işlemini olduğu gibi bir perde türünü alarak yapmadık. Zip Perde türünün dünyadaki en iyi örneklerinden bir tanesini ürettik ve şimdi de satışa sunuyoruz. Teknolojinin, hayal gücünün ve tasarım dünyasının buluştuğu bu perde sayesinde her mekan ama her mekan, yeni bir havayla ve çeşitli güzellikler ile buluşacak. Her yerde kullanabileceğiniz bu perde sayesinde bakış açınıza daha iç açıcı bir hava katmış olacaksınız.

Evlerinizde, Yazlıklarınızda yada Otellerinizde…

Kurumsal ya da bireysel olarak istenilen her yerde kullanılabilecek olan Zip Perde ile her mekana güzel bir hava katmanız mümkün… İsterseniz evinizde, isterseniz yazlığınızda ve isterseniz de otellerinizde, bu tür perdelerden istifade edebilirsiniz. Zip Perde dış mekan stor perdesi olarak her yerde işinize yarayabilecek bir perde türüdür. İstanbul Zip Perde olarak da bilinen Zip Perde, en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu perde türünün çok fazla tercih edilmesinde birçok neden var. Bu nedenlerden bir tanesi, az evvel de ifade ettiğimiz gibi, bu perdenin tasarruf noktasındaki tutumu… Zip Perde kullanılan alanın ısıtma ve soğutmasında mutlak suretle enerji tasarrufu sağlar. Bütçenizde iyileştirmeye gitmek istiyorsanız, söz konusu bu perdeler, bütçenizi iyileştirici bir rol oynayacaktır.